Polárka opět v Hrabyni

Tentokrát se milí uživatelé Bruntálské dílny Polárka přijeli podívat za pejsky do Hrabyně, aby tak mohli společně zažít den plný radosti a překvapení.

Z občanského sdružení Dogma přijeli dobrovolníci společně s pejsky kernteriéry Ginem a Chillinkou a novofundlandem Flíčkem. Pro chvíle plné překvapení a taky vzájemného poznávání přijelo štěňátko kerníka Jessinka, které se teprve na canisterapii připravuje. Celodenní akce se konala 11.9.2015 na Památníku II. světové války v Hrabyni. Občerstvení a zázemí pro canisterapii bylo v příjemném prostředí restaurace U Památníku. Během dne se všichni  společně prošli na památník, kde obdivovali venkovní expozice.

V přírodě na Englišove vyhlídce pak proběhly různé zajímavé soutěže. Počasí nebylo příliš vhodné pro jízdu na čtyřkolce taženou psy, ale i  společná procházka lipovou alejí navodila pohodovou atmosféru. Po dobrém občerstvení se promítala projekce fotografií ze společných akcí s pejsky a z canisterapií za posledních 11 let, kdy do Polárky terapeuti z Dogmy přijíždějí.

Děkujeme firmě Advanced World Transport a.s., že svým finančním darem podpořila toto setkání a vyjádřila tak pochopení významu canisterapie v životě lidí.