Jste právě zde: Úvodní stránka Aktuálně Koncert "Lidi pro lidi" II. ročník

Koncert "Lidi pro lidi" II. ročník

Pozvánka na koncert „Lidi pro lidi",„Lidi pro lidi", který pořádá občanské sdružení Dogma ve spolupráci s obcí Hrabyně.

2014-lidi-pro-lidi-II

pdfLeták v PDF ke stažení - klikni zde !484.03 KB04/06/2014, 15:46

Pořad ČT "Dobré ráno" 10.6.2014 - pozvánka na akci - klikni zde !

Koncert se uskuteční v pátek 20.6.2014 na prostranství u kulturního domu v Hrabyni. Začátek koncertu je v 18,00 hod. Koncert se pořádá za každého počasí. Budou postaveny velkoplošné stany. Vstup zdarma.

V březnu 2012 se uskutečnil nultý ročník koncertu „Lidi pro lidi". K ohlasu a poděkování v červnu 2013 proběhl první ročník koncertu, kde si občané Hrabyně tuto akci vzájemně užili a vyjádřili přání, pokračovat v uspořádání koncertu další rok.

Tento koncert je neziskový a zúčastnění hudebníci vystupují bez nároku na honorář. Vystoupí hudebníci moravskoslezského regionu. Hudební formace Khyr Brothers hrající blues&rock&jazz. Skvělý kytarista a zpěvák Mário Šeparovič a mladá talentovaná zpěvačka Míša Macháčková zahrají v akustickém podání hity minulého tisíciletí. Oblíbená ostravská death-folk-rocková skupina Úspěch, která svými vtipnými texty a aranžemi dokáže pobavit každého.

Partneři koncertu jsou MAJ-Tiskárna z Háje ve Slezsku, Autodoprava Mojmír Bártek, Beat radio, R.D.zvuk, Spojenec, Radomír Legut grafické zpracování & design, F.A.L production, Centrum sociálních služeb Hrabyně. Kulinářské umění a dobré pochutiny Vám připraví Myslivecké sdružení Hrabyně – Smolkov a restaurace Hrabyňka.

Občanské sdružení Dogma je nezisková organizace, která se od roku 2001 věnuje soužití člověka a psa ve společnosti a podpůrné léčbě pomocí vycvičených psů nazvané canisterapie. Uspořádáním tohoto koncertu chceme poděkovat všem lidem dobré vůle a pomoci při spolupráci v činnostech, kde lidi a pejsci pomáhají lidem. Děkujeme za přispění a vstřícnost příznivcům občanského sdružení Dogma.

Poděkování Úřadu obce Hrabyně za podporu a realizaci při pořádání III.koncertu „Lidi pro lidi"

Andrea Macháčková
předsedkyně sdružení

 

 

Ukázky z fotogalerií