Jste právě zde: Úvodní stránka Aktuálně Koncert "Lidi pro lidi" I. ročník

Koncert "Lidi pro lidi" I. ročník

Vážení přátelé, partneři a sponzoři koncertu „Lidi pro lidi“, uběhl týden od koncertu „Lidi pro lidi“ a přicházejí nám první zprávy o pohodě a spokojenosti, která vládla koncertem. Zejména si lidé chválí účinkující hudebníky a místo, kde byl koncert uskutečněn.

 Chtěli bychom vyjádřit poděkování:

  • Obci Hrabyně za technické zabezpečení a dozor sboru dobrovolných hasičů pod vedením pana Aleše Chromého.
  • USP Hrabyně paní Lucii Jordánové za obyvatele USP a zdravotnicím paní Nadě Samkové a Drahomíře Kartousové za obětavost.
  • Děkujeme vedoucí Památníku v Hrabyni paní Janě Horákové za technické zabezpečení a klidný průběh koncertu.
  • Pivovaru Hrabyně za nasazení celého týmu pod vedením pana Petra Straky při přípravě posezení a zajištění výborné kuchyně a obsluhy pro koncert „Lidi pro lidi“.  Děkujeme restauraci Pivovar za občerstvení pro realizační tým koncertu a účinkující. Panu Radku Pospíšilovi za zajištění mobilních WC.
  • Týmu ostrahy pod vedením pana Tomáše Honczeka při zabezpečení koncertu.

Poděkování partnerům koncertu:

  • Budějovický budvar- národní podnik, Restaurace Pivovar Hrabyně, Pivní zbrojnice Budweiser budvar, rádio Hey, R.D. zvuk, Spojenec s.r.o., Radomír Legut grafika, F.A.L. production,  Autodoprava Mojmír Bártek, MAJ-tiskárna s.r.o. v Háji ve Slezsku, STAZ s.r.o., OSPOL TECH s.r.o., Krayzeldesign, AutoViva s.r.o.

 

Děkujeme za finanční podporu a sponzorství:

  • Manželé Simperovi z Frýdku, manželé Pavelkovi ze Sedlic, manželé Domesovi z Hradce Králové, firmě STAZ s.r.o. Gerhardu Steinovi, F.A.L. production Ludˇku Flašarovi, R.D. zvuk Danu Rybářovi, Spojenec s.r.o. Petru Sonnenscheinovi, grafika Radomíru Legutovi, OSPOL TECH s.r.o. Petru Osmančíkovi, Jiřímu Gatnarovi.


Tato akce byla nezisková, ale bez přímých nákladů by se neuskutečnila. Všem děkujeme za podporu a vstřícnost při pořádání koncertu.

S pozdravem

Andrea, Libor a Libor jun. Macháčkovi
Dogma, občanské sdružení

 

Ukázky z fotogalerií