Jste právě zde: Úvodní stránka Aktuálně Výcvikový pobyt - Karlovice 2010

Výcvikový pobyt - Karlovice 2010

karlovice-2010Videoklipy ze soutěže o nejvšestrannějšího psa naleznete zde !!
Fotogalerii naleznete zde >>


Vyhodnocení soutěží týdenního soustředění s pejsky v Karlovicích:

Nejkrásnější pes a fena

V soutěži o nejkrásnějšího psa zvítězila Sofie Antončíková se psem Rockym. V soutěži o nejkrásnější fenu zvítězila Linda Veselková s fenou Arky. V soutěži se dávala přednost na předvedení a ovladatelnost psa ve výstavním kruhu.

Mushing na koloběžce

Ve středu byla soutěž v mushingu na koloběžce v Karlové Studánce, kdy pejsci za pomocí svých páníčků závodili na 700m trati do kopce o nejlepší čas.

Kategorie muži
  1. Milota ČENĚK | pes Rony
  2. Antončík Vilda | pes Onyx
  3. Lesník Marcel | pes Benji

Kategorie ženy

  1. Veselková Linda | fenka Arky
  2. Fojtů Iveta | fenka Fredy
  3. Sládková Martina | pes Rufus
Kategorie dítě a pes
  1. Antončíková Sofie | pes Rocky
Celkové pořadí
  1. Milota ČENĚK | pes Rony
  2. Veselková Linda | fenka Arky
  3. Antončík Vilda | pes Onyx
  4. Lesník Marcel | pes Benji
  5. Fojtů Iveta | fenka Fredy
  6. Sládková Martina | pes Rufus
  7. Antončíková Sofie | pes Rocky
  8. Macura Tomáš | pes Andy
  9. Kroczek Richard | pes Gato

Sprint na 100m s přivoláním

V soutěži sprint na 100m s přivoláním museli pejsci v co nejkratším čase doběhnout k páničkovi a posadit se před něho.

Kategorie malý pes
  1. Juklová Olga | pes Fido
  2. Macháčková Andrea | pes Míla
  3. Krejsová Jana | fenka Sany

Kategorie střední pes

  1. Wator Rostislav | pes Endy
  2. Fojtů Iveta | fenka Fredy
  3. Vidlová Libuše | fenka Bára

Kategorie velký pes

  1. Wojkowski Daniel | fenka Bela
  2. Sládková Martina | pes Rufus
  3. Macura Tomáš | pes Andy
Celkové pořadí
  1. Wator Rostislav | pes Endy
  2. Fojtů Iveta | fenka Fredy
  3. Vidlová Libuše | fenka Bára
  4. Zemanová Martina | pes Miki
  5. Lesník Marcel | pes Benji
  6. Wojkowski Daniel | fenka Bela
  7. Juklová Olga | pes Fido
  8. Sládková Martina | pes Rufus
  9. Zemanová Martina | pes Draco
  10. Macura Tomáš | pes Andy
  11. Chmelová Renáta | fenka Kaira
  12. Sonnenschein Matěj | pes Garp
  13. Bilová Andrea | pes Farrah
  1. Macháčková Andrea | pes Míla
  2. Machová Martina | fenka Debie
  3. Hahn Michael | pes Ari
  4. Veselková Linda | fenka Arky
  5. Antončík Vilda | pes Onyx
  6. Medřická Tereza | fenka Agáta
  7. Obdržálková Alžběta | pes Zekon
  8. Krejsová Jana | fenka Sany
  9. Milota ČENĚK | pes Rony
  10. Horák Roman | fenka Bára
  11. Gebauerová Alena | fenka Lady
  12. Scheibalová Iveta | fenka Conie
  13. Antončíková Sofie | pes Rocky

 

Páníček a pes

Po čtvrteční soutěži o nejvšestrannějšího psa a hodnocení z předešlých dnů soustředění sev sobotu zúčastnili o titul nejúspěšnějšího psa soustředění psovodi s titulem páníček a pes.

Výsledky a psovodi, kteří prošli překážkovou drahou

  1. Milota ČENĚK | pes Rony <video>
  2. Fojtů Iveta | fenka Fredy <video>
  3. Veselková Linda | fenka Arky <video>
  4. Wojkowski Daniel | fenka Bela <video>
  5. Antončík Vilda | pes Onyx <video>
  6. Sonnenschein Matěj | pes Garp <video>
  7. Zemanová Martina | fenka Miki <video>
  8. Vaněk Bob | pes Čiko <video>
  9. Sládková Martina | pes Rufus<video>
  10. Zemanová Martina | pes Draco <video>
  11. Krejsová Jana | fenka Sany
  12. Gebauerová Alena | fenka Lady
  13. Macura Tomáš | pes Andy <video>

Psovodi, kteří neprošli překážkovou drahou

  • Chmelová Renáta | fenka Kaira <video>
  • Hahn Michael | pes Ari <video>
  • Lesník Marcel | pes Benji <video>
  • Horák Roman | fenka Bára <video>
  • Medřická Tereza | fenka Agáta
  • Antončíková Sofie | pes Rocky <video>
  • Juklová Olga | pes Fido <video>
  • Wator Rostislav | pes Endy
  • Vidlová Libuše | fenka Bára
  • Bilová Andrea | fenka Farrah
  • Obdržálková Alžběta | pes Zekon
  • Scheibalová Iveta | pes Conie
  • Macháčková Andrea | pes Míla <video>
  • Machová Martina | fenka Debie <video>

Noční soutěž s ovládáním psů

V pátek večer proběhla noční soutěž s odkládáním psů ve třech vzdálených bodech s následným přivoláním na čas.

Výsledky:

  1. Sonnenschein Petr | pes Garp
  2. Milota ČENĚK | pes Rony
  3. Sládková Martina | pes Rufus
  1. Zemanová Martina | fenka Miki
  2. Fojtů Iveta | fenka Fredy
  3. Veselková Linda | fenka Arky
  4. Antončík Vilda | pes Onyx
  5. Macura Tomáš | pes Andy

Ovladatelnost psa na vodítku - kategorie dítě a pes

V sobotu proběhla soutěžv ovladatelnosti psa na vodítku za určitých podnětů v kategorii dítěa pes.

Výsledky:

  1. Sofie Antončíková | pes Onyx
  2. Daniela Milotová | pes Rony
  3. Vojtěch Macura | pes Andy
  4. Bára Watorová | pes Endy
  • Každý den se uděloval titul skokan dne a na závěr soustředěníse pak udělil titul skokan soustředění, který získala Andrea Bilovás fenou Farrah.
  • Matěj Sonnenschein ovládal po celý týden svého psa Garpa tak bezproblémově, že ke konci soustředění získal titul mladý psovod.
  • Nezáviděníhodnou pozici měla mladá slečna Alžběta Obdžálkováse svým psem Zekonem.
  • Hvězdičkou tohoto soustředění byla devítiletá Sofie Antončíková, která se zapůjčeným psem aljašským malamutem Rockym úspěšně zvládala jeho povahu a společně tak vytvořili tým, který bezkonkurenčně porazil i zkušenější psovody.
  • Během soustředění děti soutěžily v různých soutěžích – kreslení, točení kruhua „hula –hula“. Za své výsledky a každodenní radosti byly odměňovány gumovými a vitamínovými bonbony, které jsme získali odsponzora firmy Kaumy, za než mockrát děkujeme.

Nejúspěšnější pes soustředění

01Fojtů Iveta | fenka Fredy

02Antončík Vilda | pes Onyx
Milota ČENĚK | pes Rony

 

Ukázky z fotogalerií